Fotel na biegunach

Każdy z nas ma swoim domu ulubione miejsce, często jest nim wygodna kanapa usytuowana przed telewizorem lub jakiś mały kącik w kuchni czy w łazience. A co byście powiedzieli na wygodny fotel na biegunach?

Pierwsze skojarzenie jakie nam się nasuwa z tym meblem to postać jakiejś starszej osoby czytającej gazetę i delikatnie kołyszącej się na takim fotelu. Wszystkie trendy meblarskie pokazują nam, że fotele na biegunach świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych jak i w nowoczesnych wnętrzach. Decydując się  na zakup takiego mebla można uatrakcyjnić każde pomieszczenie, fotel bujany może stać w sypialni, w salonie, w ogrodzie czy w dziecięcym pokoju. Wbrew pozorom nie jest to mebel tylko i wyłącznie dla starszych osób.

skorzany fotel bujany

nowoczesny fotel na biegunach

fotel bujany skorzany

drewniany fotel na biegunach

drewniano metalowy fotel bujany

czarny fotel bujany

A teraz kilka praktycznych porad dotyczących tego jak wybierać fotel bujany. Po pierwsze musimy zdecydować się na materiał z którego jest wykonany. Dawniej fotel na biegunach to klasyczne wiklinowe lub drewniane wydanie, teraz taki mebel może być wykonany również ze skóry czy z tworzywa sztucznego i na pierwszy rzut oka może do złudzenia przypominać zwykły fotel, który zamiast nóżek ma płozy. Wszystkie skórzane wydania foteli bujanych doskonale będą się prezentować w nowoczesnych wnętrzach gdzie jest dużo szkła, bieli i metalu. Do takiej nowej wersji może przydać nam się także jakiś podnóżek. Natomiast fotel wiklinowy nadaje się zarówno do ogrodu, ale także do klasycznego salonu. Jest to doskonały prezent dla naszych dziadków i dla młodych mam, które siedząc w takim fotelu z łatwością będą usypiały swoje maluchy.

użytkownicy szukali:
  • fotel bujany
  • fotel na biegunach

Leave a Reply