Garderoba do przedpokoju – zalety

Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Ta znana maksyma nie traci na swej aktualności. Kiedy ktoś nas odwiedza, pierwsze swoje kroki kieruje właśnie do przedpokoju. Osoby, które mają możliwość ustawienia sobie ścianek działowych w mieszkaniu czy domku, zwykle starają się jak najbardziej zminimalizować tę przestrzeń na rzecz innych pomieszczeń. Jeśli mamy mało miejsca właśnie w tym obszarze, warto zainwestować w mebel, który jest niezbędny w każdym domostwie, a mianowicie – w garderobę przedpokojową.

Już od progu każdego gościa powinna powitać estetyczna garderoba przedpokojowa. Dzięki jej posiadaniu unikniemy często niezręcznej sytuacji, co zrobić z odzieżą czy butami osób nas odwiedzających. Taka garderoba to również wyraz gościnności pana czy pani domu. Często nosi miano mebla zapraszającego: zdejmij obuwie i płaszcz, wejdź do środka.

Posiadanie mebli w przedpokoju to również świetne rozwiązanie dla osób lubiących wszelkiego rodzaju bibeloty. Już od progu możemy pokazać jaki styl panuje w naszym domostwie poprzez położenie np. ciekawej figurki na szafce na buty, która równocześnie może pełnić funkcję stoliczka. Dobrze jest, gdy garderoba przedpokojowa składa się z kilku  elementów elementów np. lustra, wyżej wspomnianej szafki oraz wieszaka na okrycia wierzchnie.

Wszystkie powyższe zalety spełnia GARDEROBA CEZARY, którą można znaleźć w sklepie www.extrapunkt.pl . Ten estetyczny zestaw świetnie nadaje się w do ekonomicznych powierzchniowo pomieszczeń. Możliwość wyboru koloru pomiędzy jasną i ciemną okleiną sprawia, że idealnie dopasujemy ją do stylu naszego wnętrza oraz kolorystyki drzwi wejściowych. Dodatkowo do 2 kwietnia sklep oferuje specjalną promocję bez Vat na meble producenta.

garderoba do przedpokoju

Garderoba Cezary

Cena: 262,60 zł

W skład garderoby wchodzi:

  • lustro z półką
  • wieszak
  • szafka na buty

Wymiary:

  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 170 – 190 cm
  • głębokość: 38 cm 

Leave a Reply