Konkurs Meble Plus – Produkt 2013

Ruszyła 11. edycja konkursu „Meble Plus – Produkt 2013”. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli, półfabrykatów i akcesoriów meblowych.

Wyboru produktów dokonuje Kapituła konkursu, w skład której wchodzą specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień. Werdykt stanowi istotną informację dla rynku detalicznego i dla ostatecznych konsumentów o aktualnej ofercie rynkowej producentów i dystrybutorów mebli, a także o ofercie dostawców dla przemysłu meblarskiego. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do redakcji miesięcznika „Meble Plus” do 31 października 2012 r.

Kryteria przyznania tytułów w konkursie „Meble Plus – Produkt 2013”:

– znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne,
– wysoka jakość wykonania,
– dobra relacja ceny do jakości,
– zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi,
– nowatorstwo rozwiązań.

Konkurs i zgłoszone produkty wsparte są szeroką kampanią PR-ową i informacyjną zarówno na łamach magazynów branżowych oraz konsumenckich wydawanych przez Wydawnictwo Publikator, jak również portali internetowych: Dobrzemieszkaj.pl oraz Magazyn.meble.com.pl. Konkurs cieszy się także zainteresowaniem mediów ogólnopolskich, targów oraz instytucji działających w branży, które objęły go swoim patronatem oraz będą informowały o jego przebiegu i wynikach.

Rozstrzygnięcie konkursu „Meble Plus – Produkt 2013” i uroczyste wręczenie przyznanych tytułów nastąpi w styczniu 2013 r. podczas Gali Konkursowej.

Zapraszamy do udziału!

Kontakt dla zainteresowanych:

Biuro konkursu „Meble Plus – Produkt 2013”

Tel.: 85 67 85 359

Fax: 85 67 85 355

produktroku@publikator.com.pl

Leave a Reply