Jak wybrać kabinę prysznicową?

Jak wybrać kabinę prysznicową?
Kabiny prysznicowe powoli wypierają z naszych łazienek wanny. Dzięki nim możemy zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale też pieniądze, które wydalibyśmy na wodę – w wannie zużywa jej się znacznie więcej. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że współczesne kabiny pod względem komfortu w niczym nie ustępują wannom, ich popularność nie powinna nikogo dziwić.

Czym i jak umyć kabinę prysznicową?

Czym i jak umyć kabinę prysznicową?
W naszych łazienkach coraz częściej zamiast tradycyjnej wanny można spotkać nowoczesne kabiny prysznicowe. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie oszczędzające miejsce, czas oraz wodę. Przecież nie zawsze mamy czas na długie i aromatyczne kąpiele, znacznie częściej decydujemy się na szybki prysznic. Kabina prysznicowa może naprawdę ładnie prezentować się w każdej łazience, musimy tylko dbać o jej ...

Zimne kąpiele w wannie – krioterapia w domu

Zimne kąpiele w wannie - krioterapia w domu
CRYO CONTROL to francuska firma, która projektuje i wytwarza urządzenia do zimnych kąpieli na potrzeby odnowy biologicznej wybitnych lekkoatletów. Firmie tej w krótkim czasie udało się zdobyć pozycję lidera i światowego pioniera na rynku zimnych zabiegów wodoleczniczych. Obecnie ma ona na swoim koncie liczne krajowe referencje sportowe (federacje, prestiżowe kluby sportowe i ogólnokrajowe rozgrywki sportowe), ...

Wygodna wanna do małej łazienki

Wygodna wanna do małej łazienki
To że mamy dość małą łazienkę w swoim mieszkaniu wcale nie znaczy, że musimy zrezygnować z wygodnych kąpieli w wannie oraz z wyposażenia łazienki w produkty zgodne z najnowocześniejszymi trendami. Aranżacja łazienki jest obecnie znacznie łatwiejsza, gdyż na rynku dostępnych jest wiele produktów dedykowanych właśnie małym łazienkom. Małe nie znaczy niewygodne. Właściciele niewielkich powierzchni mogą ...

Kompletna łazienka z Sanplast SA

Kompletna łazienka z Sanplast SA
W łazience nie tylko dokonujemy codziennych czynności higienicznych, ale także wypoczywamy. Dlatego też dużym wyzwaniem jest urządzenie łazienki tak, aby spełniała nasze wymagania. Przy jej wyposażaniu coraz częściej poszukujemy rozwiązań kompleksowych. Znajdziemy je w ofercie firmy Sanplast. Dzięki nim bez problemu uda się stworzyć wymarzone wnętrze.

Suszarki sufitowe – jakie rozwiązanie jest najlepsze?

Każdy na pewno zna problem suszenia ubrań zimą. Suszarki wolnostojące zabierają dużo miejsca, szczególnie jest uciążliwe dla osób żyjących na niewielkich przestrzeniach.

Magiczna moc kolorów w Twojej wannie!

Magiczna moc kolorów w Twojej wannie!
Kolory oddziałują na nas przez cały czas. Każdy z nich wywiera inny wpływ na nasze ciało i umysł. Może nas pobudzać, uspokajać lub koić. Otaczające nas barwy mogą stać się inspiracją, źródłem dobrego samopoczucia, a nawet korzystnie wpływać na stan naszego umysłu i zdrowia.

Ekskluzywne wanny HOESCH – linia Thasos

Ekskluzywne wanny HOESCH - linia Thasos
W dzisiejszych czasach łazienka to nie tylko pomieszczenie do kąpieli. We współczesnym, nowoczesnym pomieszczeniu kąpielowym chcemy się odświeżyć i zrelaksować, uspokoić, nabrać sił, orzeźwić… W tym właśnie celu HOESCH wprowadza do swojego portfolio nową linię wanien Thasos, łączącą funkcjonalność i innowacyjny design.