Meble w stylu glamour

Styl glamour to połączenie nowoczesności i klasyki oraz pewnego rodzaju szlachetność i dostojność. Urządzając swój salon czy sypialnię coraz częściej decydujemy się właśnie na ten trend, który przepełniony jest połyskiem i ozdobnymi detalami.

Jeżeli nie macie pomysłu na swoje wnętrza to klasyczna biel z odrobiną błysku oraz fantazyjne nóżki i ciekawe uchwyty kojarzące się ze stylem glamour mogą być dla Was dobrym kierunkiem. Projektując taką sypialnią czy salon trzeba bardzo uważać na różne detale, łatwo jest bowiem przesadzić i wtedy takie wnętrze zamiast szlachetności zyskuje na kiczu i tandecie. Załóżmy, że mamy już ogromne białe łóżko z fantazyjnie wygiętymi nóżkami, do tego powinniśmy dobrać jeszcze jakąś komodę i ewentualnie kryształowy żyrandol, ale nic więcej. Mnogość form i kolorów może być zbyt przytłaczająca, warto jest skupić się na jednym, konkretnym meblu do którego powinna być dopasowana cała stylizacja.

meble glamour

Meble glamour to wspomniany już wcześniej biały kolor i intensywny połysk, ale w ten trend doskonale wpisuje się także czerń, złoto, srebro a także róż czy fiolet. W stylu glamour świetnie odnajdują się nowoczesne wnętrza z dużą przestrzenią oraz szkłem i metalem. Obecnie mamy dostęp do różnych mebli, mogą to być na przykład komody, toaletki, krzesła, szezlongi, pufy i stoły. Ale glamour to także ozdobne lustra w bogatych ramach, wzorzyste tapety i materiały oraz kryształowe żyrandole. Charakterystyczne są także pikowane fotele i kanapy, które dobrze prezentują się w naszych salonach.

Leave a Reply