Wiszące fotele hamakowe dla dzieci 1

Fotel hamakowy w pokoju dziecięcym może być świetnym pomysłem. Bujanie się w takim wiszącym fotelu rozwija zdolności ruchowe, zmysł równowagi. Jednak przede wszystkim jest to świetna forma relaksu i poprawy samopoczucia. Ceny i rodzaje wiszących foteli są różne. Poniżej kilka ciekawych propozycji.

Pierwsza propozycja to wiszące siedzisko ze sklepu IKEA za 99 złotych. Sprzedawany w kategorii mebli dla dzieci, jednak mogą oczywiście z niego korzystać również dorośli ważący do 100 kg.

wiszacy fotel ikea

Druga propozycja to wiszący fotel od nazwie CHILLY, którego producentem jest firma HABA. Jest to produkt dość drogi, bo kosztuje blisko 600 złotych. Ale nie jest to tylko „zabawkowy” fotel hamakowy do dziecięcego pokoju, można go również montować w ogrodzie, gdyż jest bardzo wytrzymały oraz wodoodporny. Maksymalny udźwig to 80 kg.

wiszacy fotel haba dla dzieci

Trzecia propozycja to fotel hamakowy w kształcie kropli wody. Jego nazwa to Joki Dolfy a producentem jest firma zajmująca się produkcją hamaków La Siesta. Tego typu fotel kosztuje około 350 złotych. Jest wykonany w 100 % z wysokiej jakości bawełny, a w środku posiada miękką, dużą poduszkę.

fotel hamakowy dla dzieci la siesta

użytkownicy szukali:
  • fotel wiszący ikea
  • ikea fotel wiszący
  • fotel hamakowy dla dzieci ikea

One comment on “Wiszące fotele hamakowe dla dzieci

  1. Odpowiedz Maciej z Meblowe Posty Paź 23,2012 11:01

    „a macie też takie wiszące fotele jak na moim blogu?”
    Niestety takich nie mamy, mamy za to inne, równie ładne 😀

Leave a Reply